O nas

Wypożyczalnia samochodów sportowych Hardcore Car Rent Tarnów

Wypożyczalnia samochodów sportowych Hardcore Car Rent powstała z myślą o fanach motoryzacji i szybkiej jazdy. Naszą pasją do oryginalnych aut dzielimy się z klientami, oferując im niepowtarzalne samochody sportowe na wynajem. Dodatkowo w trosce o upodobania kontrahentów wybieramy tylko sprawdzone modele pojazdów, które zapewniają największe doznania z jazdy. Bogate wyposażenie oraz dobre parametry techniczne samochodów gwarantują szybkie przyspieszenie, płynną jazdę oraz maksymalny komfort podróżowania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy wygodny system rezerwacji pojazdów, który umożliwia szybki oraz prosty wynajem auta w dogodnym terminie. Kolejnym atutem naszej wypożyczalni jest jasna oraz przejrzysta umowa najmu, która nie zawiera ukrytych kosztów. Dodatkowo w momencie podpisania umowy nie naliczamy żadnych kaucji oraz innych opłat. Oferowane przez nas auta sportowe na wynajem posiadają wszystkie niezbędne dokumenty oraz przeglądy techniczne.

Wynajem auta sportowego w Tarnowie i okolicach:

  • Na wesela i inne imprezy okolicznościowe.
  • Na eventy firmowe i wyjazdy służbowe.
  • Do sesji fotograficznych i telewizyjnych.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodów sportowych, to nasza oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Zapewniamy wynajem samochodów sportowych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Naszym klientom oferujemy wypożyczenie auta na wesele, rocznicę ślubu, osiemnastkę, studniówkę lub inną ważną uroczystość rodzinną. Istnieje także możliwość wykupienia usługi najmu samochodu na eventy firmowe, konferencje biznesowe, a także podróże służbowe. Nasze auta sportowe dzięki oryginalnej stylistyce oraz niepowtarzalnemu brzmieniu silnika sprawdzają się w wielu okolicznościach, wywołując ogólny zachwyt oraz uznanie otoczenia. Oferujemy wynajem długo oraz krótkoterminowy.

Dlaczego warto nas wybrać:

Zadowolenie z jazdy

Samochody sportowe zapewniają niepowtarzalną pracę silnika, przyspieszenie w kilka sekund do „setki” oraz płynność prowadzenia nawet w trudnych warunkach. Oferujemy oryginalne auta sportowe na wynajem dla miłośników mocnych wrażeń. 

100% sprawność pojazdu

Dokonując wynajmu samochodu sportowego w naszej wypożyczalni, zawsze masz pewność, że otrzymałeś w pełni sprawne auto. Dbamy o to, aby nasze samochody miały aktualne przeglądy, opłacone ubezpieczenie oraz były gotowe do jazdy. 

Rezerwacja terminów

Umożliwiamy opcję wcześniejszej rezerwacji terminu wynajmu auta, w celu zapewnienia dostępności pojazdu. Oferujemy wynajem samochodów sportowych krótkoterminowy, jak i długoterminowy w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. 

Chcesz wynająć samochód sportowy swoich marzeń?

Zapoznaj się z ofertą wynajmu naszych samochodów !