Wynajem terminowy

Samochód sportowy Tarnów – Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy samochodu sportowego to dobra propozycja nie tylko dla firm, ale także dla osób prywatnych. Rozwiązanie to jest zdecydowanie bardziej wygodny niż zakup nowego auta. Wynika to z faktu, iż po stronie wypożyczalni znajdują się koszty związane z ubezpieczeniem i przeglądem samochodu, wymianą opon oraz wszelkimi naprawami. Osoba wypożyczająca zobowiązana jest tylko do uiszczania comiesięcznej opłaty za użytkowanie samochodu oraz zgłaszanie się na wyznaczone przeglądy i na serwis auta.

Samochód sportowy na wynajem długoterminowy w Tarnowie daje poczucie komfortu oraz spokoju podczas korzystania z auta. Już nie musisz martwić się kosztami za ubezpieczenie samochodu czy nieprzewidzianą awarią. Wypożyczalnia samochodów sportowych Hardcore Car Rent zajmie się tym za Ciebie. Umówimy serwis, wymienimy opony, a także zapewnimy holowanie w razie kolizji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aut sportowych na wynajem, w której znajduje się między innymi luksusowy Ford Mustang, niepowtarzalny Dodge Challenger oraz wiele innych wartych uwagi samochodów.

Terminowy wynajem auta:

 • Wynajem krótkoterminowy – na kilka godzin lub na kilka dni.
 • Wynajem długoterminowy – na kilka miesięcy.
 • Wynajem okazjonalny – na wesela lub do sesji zdjęciowych.

Wyślij zapytanie już teraz:

  Wypożyczalnia aut sportowych Tarnów i okolice

  Wynajem krótkoterminowy

  Dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, wynajem krótkoterminowy samochodu sportowego, jest idealnym rozwiązaniem na weekend lub wakacyjny wyjazd zagraniczny.  

  Wynajem długoterminowy

  Samochód sportowy na wynajem długoterminowy, dla firmy lub osoby fizycznej, zapewnia bezproblemowe korzystanie z luksusowego auta, bez obaw o formalności i stan techniczny pojazdu.  

  Wynajem okazjonalny

  Osiemnaste urodziny, wieczór kawalerski, wesele czy też event firmowy stanowią wspaniałą okazję, aby zdecydować się na wynajem auta sportowego, które uświetni i wzbogaci każdą uroczystość.  

  Samochód sportowy – wynajem krótkoterminowy

  Weekendowy wyjazd lub wakacyjna podróż stanowią idealną okazję, aby spędzić ten czas w luksusowych warunkach. Takie udogodnienia zapewnia nie tylko wygodny apartament, ale także auto sportowe na wynajem oferowane przez naszą wypożyczalnię. Daleka podróż, jak i szybki wyjazd mogą, a nawet powinny sprawiać przyjemność i pozostawiać miłe wspomnienia. Samochód sportowy na wynajem krótkoterminowy to świetna propozycja dla osób, które chcą przeżyć niesamowitą przygodę, poczuć adrenalinę oraz wsłuchać się w niepowtarzalny warkot silnika.

  Wynajem krótkoterminowy to usługa wypożyczenia samochodu sportowego na okres od 12 godzin do 1 miesiąca. Dodatkowo oferujemy wynajem auta sportowego na godziny według wcześniej ustalonych szczegółów. W okresie wynajmu nasza wypożyczalnia umożliwia podróż samochodem zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju zgodnie z przyjętym limitem kilometrów. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, nie pobieramy dodatkowych opłat za wypożyczenie samochodu sportowego w postaci kaucji. Co więcej, dbamy o to, aby nasze auta zawsze posiadały ważne ubezpieczenie oraz niezbędne przeglądy.

  Samochód sportowy na wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy Tarnów

  W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów oferujemy terminowy wynajem samochodów sportowych w Tarnowie oraz okolicach. Na krótkie weekendowe wyjazdy lub spotkania biznesowe zapewniamy wygodny wynajem krótkoterminowy, natomiast dla osób, które pragną przez dłuższy czas cieszyć się sportowym samochodem, przygotowaliśmy długoterminową ofertę wynajmu auta. Niezależnie od wybranej opcji gwarantujemy naszym klientom sprawny oraz posprzątany samochód bez kaucji, oraz bez mnożenia niepotrzebnych formalności. Podpisujemy umowę najmu samochodu i pozwalamy naszym klientom cieszyć się komfortem jazdy, jaki zapewnia sportowe auto. Wypożyczalnia działa w Tarnowie i okolicach, między innymi: Żabno, Dąbrowa Tarnowska, Lisia Góra, Wojnicz, Dębica. Ale również wypożyczamy samochody w miastach: Rzeszów, Kraków, Nowy Sącz, Kielce i miejscowościach w województwach: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie i śląskie.

  Oferujemy także inne modele samochodów sportowych na wynajem takie jak:

  Audi S3Mercedes- Benz C 63 AMGBMW M2 Mercedes Benz A 45s AMG 4-Matic, BMW M4, Audi RS3, Chevrolet Camaro SS, Dodge Challenger 6.4 Scat Pack, Ford Mustang GT, Ford Mustang V gen, Jaguar XE, Cupra Formentor VZ, Tesla X 75D, Subaru BRZ